Kazansana Finansal İşlemler

Kazansana finansal işlemler, oldukça basit ve kolay bir şekilde gerçekleşiyor. Siz de üyeliğinizi oluşturduktan sonra yatırımları yapıp, kazancınızı alabilirsiniz. 

Kazansana
Kazansana

 

Kazansana giriş ile finansal işlemler ile ilgili her kullanıcının bilmesi gereken belli başlı etmenler mevcuttur. Bunlar kullanıcıların sorumluluğundadır. Tarafınıza sunulan yöntemlerden, kendinize en uygun olanını tercih ederek yatırımlarınızı yapabilirsiniz. Sonrasında kazançlarınızı nakitte dönüştürmeniz mümkün. Bilmediğiniz detaylar ya da öğrenmek istedikleriniz olursa, müşteri hizmetleri sizinle ilgilenir. İlk kez yatırım yapacağınız esnada, irtibata geçmeniz tavsiye edilmektedir.

Kazansana Para Yatırma İşlemleri

Kazansana finansal işlemler için herhangi bir komisyon alınmaz. Yapmış olduğunuz ödemeler, genellikle 3 dakika içerisinde hesabınıza yansır. Fakat bu durum farklı yatırım yöntemlerine göre değişiyor.

  • Cepbank ile yapmış olduğunuz yatırımlar, 20 ile 30 dakika içerisinde hesabınıza yansır. Üyeler arasında para aktarımı yapmak gibi bir durum kesinlikle kabul edilmez. Böyle bir durum yaşandıysa, tespit edildiği gibi üyelik iptal edilmektedir. Bu sayede tamamen hesabınız kapatılmaktadır.
  • Yatırımlarınızı ilk kez gerçekleştiriyorsanız, platformun alanında uzman finansal ekibi ile irtibata geçmeniz gerekiyor. Burada detaylı bilgilendirme alabilirsiniz. 

 

Kazansana Finansal İşlemler
Kazansana Finansal İşlemler

 

Kazansana Para Çekme İle İlgili Bilinmesi Gerekenler

Bahis platformunda paranızı çekerken, belli başlı detayları bilmeniz önemlidir. Para çekme talebini oluşturmak için canlı destek hattı ile irtibata geçmeniz gerekiyor.

Canlı destek hattı dışında, harici bir iletişim kanalı kullanılamamaktadır.

  • Yalnızca kendi adınıza kayıtlı hesabınızdan paranızı çekebilirsiniz. Farklı kişilere ait hesaplarla kazancınızı çekmeniz mümkün değildir.
  • En fazla para çekme tutarı kripto yatırımları için günde 3 kezdir. Tek seferde 3 kez olmak üzere, 100.000 TL tutarında para çekilmektedir. Bu tutar banka Havalesi, Papara, Payfix, EFT yöntemlerinde tek seferde gerçekleşiyorsa maksimum 25000 TL.

Kazansana Finansal İşlemlerde Belge İster Mi?

Kazansana finansal işlemler esnasında, güvenliği tehdit eden durumlar olursa tarafınızdan belge istenilmektedir. Bunu bilmeniz gerekiyor. Belgeleri, mail aracılığı ile göndermelisiniz. Belgeler genellikle kullandığınız para çekme yönteminin hesap dökümüdür. Mail üzerinden gönderirseniz, işlemleriniz çok daha kısa bir sürede tamamlanır.

Kurallar çerçevesinde hesap bilgileri doğru değilse ya da eksik girilmiş olması da taleplerinizin onaylanmayacağı anlamına gelmektedir. Kural, detay ve şartlar her üyenin sorumluluğundadır. Bunlara dikkat etmelisiniz!

Kazansana
Kazansana